DJs

B.O.P

Ostravský člen ÚLovské crew má hlavu ponorenú do všetkého čo mu príde ako kvalitná hudba, trochu sa v tom topí a potom zo seba vyprskne kombináciu všetkého čo sa do neho dostalo. Poslednú dobu tomu dominuje Phonk, ktorý je práve najviac počuť v jeho posledných setoch. Minulý rok vydal album Žabák23, kde robí beaty a potom do nich rapuje. Vyzerá to tak, že odštartoval sériu svojich Phonkových mixov, ktoré môžeš počuť na ÚL soundcloudu.

BOTANIC

Promóter, selektor a jeden zo zakladateľov Dub from the Ground. Venuje sa promovaniu dubu a sound system kultúry od roku 2012. Počas toho si mal možnosť zahrať na  akciách vo Veľkej Británií, Rakúsku, Poľsku, Česku a Slovensku (Pohoda, Uprising, Galota….)

BULP (dj set)

 je alter ego Sama Štefanca , mladého producenta elektronickej hudby, ktorého tvorba predstavuje zmes dynamických rytmov a melodických liniek s dôrazom na strhujúcu atmosféru. Bulp si kladie za cieľ organicky prepojiť súčasnú tanečnú hudbu s filmovými zvukovými plochami a vziať poslucháča na cestu za tanečný parket a späť. Jeho štýl je rôznorodou zmesou elektronických zvukov a hudobných nástrojov, občas zahŕňa aj vlastný spev a spoluprácu so svojou sestrou, vokalistkou Janou Salvi.

Bulp získal ocenenie „ Nováčik roka “ na Radio_Head Awards 2015 a ocenenie „ Album roka – elektronická hudba “ na Radio_Head Awards 2017 , prestížnych slovenských národných rádiách.

DUB FROM THE GROUND

Trenčianska crew DFTG prijala naše pozvanie a prinesú svoj vlastnoručne vyrobený soundsystem, na ktorom vás oni, ale aj všetci ostatní vystupujúci, budú sprevádzať počas celého denného programu. Malou zmenou bude zasadenie stage-u priamo do areálu a tak medzi poslucháčom a djom vznikne ešte bližší kontakt.


Crew v pôvodnom zložení Doggy , Botanic, Ras Ikel vznikla v roku 2013 v Brne, odkiaľ sa po čase projekt presunul do Trenčína. Po rokoch promovania lokálnych a zahraničných sound systemov padlo na jeseň roku 2017 rozhodnutie, postupne začať budovať vlastný sound system. V súčastnom zložení je crew ovplyvnená súčasnou svetovou dubovou kultúrou, reggae, dubstepom a basovou elektronickou hudbou, ktorú prezentujú na vlastnoručne vyrobenom zvukovom aparáte a s pridaním špeciálnych zvukových efektoch.

DUB SKANKIN

je dubový producent, ktorý sa realizuje v štýloch ako Deep Dub alebo Roots Step. Svoju hudobnú púť začal ako gitarista, neskôr sa venoval live loopingu a od roku 2019 sa venuje produkcii dubu.HEKKTIKKA

mladá začínajúca DJka sa vo svojich selekciách zameriava predovsetkym hudobnym elektronickym prudom devadesiatych rokov, zlatej éry rave-u. Neomedzuje sa  zameraním na jeden styl a jej sety vás mozu cez dub, dubstep, reggae a jungle preniest až k breakbeatu, trancu, technu az tekknu.HETFLAJS

je slovenský DJ so zameraním na hlboké zvuky elektronickej hudby, prevažne na deep dubstep a deep drum & bass. Je členom Islandsko-Slovenskej crew BETONAGE. Mohli ste ho počuť hrať na rôznych lokálnych akciach alebo aj v kluboch ako je Fuga,Šafko či Klubovňa v Prahe.

INKWALL (dj set)

 Pochádza z hudobníckej rodiny, ktorá ho od útleho detstva viedla ku klavíru. Jeho klavírna kariéra trvala približne 13 rokov a bola ocenená mnohými trofejami z domácich, ale aj medzinárodných súťaží. Po skončení strednej školy navštevoval prestížnu Vysokú školu múzických umení, Filmovú a televíznu fakultu, Katedru zvukového dizajnu.

Počas stredoškolských rokov spojil sily s @NineYards a vytvorili projekt s názvom ToastFace. Projekt bol schopný vydať niekoľko releasov na európskych a tiež amerických labeloch. V roku 2013 sa dvojica rozišla s cieľom vybudovať kreatívny priestor pre nový umelecký projekt s názvom Inkwall. Produkcia bola zameraná na elektronickú hudbu, ktorá hľadala prvotnú inšpiráciu vo svete rave kultúry. Prvé vydanie ‚DIFFERENT EP‘ (2015) bolo ocenené kritikou a podarilo sa mu získať nominácie na Radio_Head Awards v kategóriách; Najlepší nový umelec, singel roka, debut roka atď.

V roku 2016 po úspešnom vydaní ‚DIFFERENT EP‘ nasledovali miestne kluby a festivalové turné. Inkwall vystúpil na niektorých z najväčších lokálnych festivalov: Pohoda, Grape, Uprising, Trident a mnoho ďalších . V nasledujúcich rokoch sa opäť dostal na festivalové pódiá, no tentoraz s oveľa väčšou fanúšikovskou základňou vďaka lepšie prepracovaným a kreatívnym live setom. V roku 2017 vydal Inkwall svoj prvý sólový album s názvom ‚ONE NIGHT IN DELHI‘ , ktorého jedinečný koncept bol inšpirovaný prelínaním orientálnej kultúry a nástrojov so svetovou rave scénou. Táto nahrávka bola nielen kriticky ocenená, ale aj prijatá širokou verejnosťou, čo opäť viedlo k nomináciám na Radio_Head Awards. V tom istom roku Inkwall a Yanko Kral vyvinuli unikátny modulárny svetelný systém, ktorý bol predstavený na Grape Festival 2017.

V roku 2019 ako člen Drumatique crew prichádza Inkwall s novými umeleckými a hudobnými projektmi. Ako fanúšika môžete očakávať dychberúce živé vystúpenia, ktoré možno vidieť na letných festivaloch.

KRISTIE KARDIO

je pulzujúca sila za mixom. Charakterizuje ju repetitívny a zároveň nežný a groovy zvuk. V jej setoch počuť aj melodičkejšie pasáže avšak fanúšikom techna vie pripomenúť ten pravý, ničím nerušený berlin vibe. Kristie hrá nekompromisné techno a má dokazatelne priaznivý vplyv na svoje publikum. Get ready to dance the night away!KRPKS

DJ z regiónu Poprad, za ktorým sa skrýva dlhoročný milovník elektronickej hudby a podporovateľ lokálnej scény s vášňou pre minimal, deep house a techno. Patrí do kategórie post covid djs, ktorý sa v roku 2022 oficiálne pripojil k značke PLAY., pod ktorou odohral svoje sety v bratislavských kluboch Radosť a FUGA, StanicaŽilina – Záriečie, STK47 Warehouse – Krakow, či v košickej Tabačke.Zvolenský kolektív Vyšívačka nedávno zverejnil jeho guest Dj set, kde sa viac ponoril do deephouse a groovy soundu, no v rámci PLAY. Podcast series si môžete vychutnať jeho pohľad na deep techno a techno. KRPKS aktívne vyhľadáva čerstvý sound, ktorým pravidelne obohacuje každé jeden jeho hranie.

MAROSH

DJ, promotér a zakladateľ značky PLAY., ktorý sa tanečnému undergroundu venuje od roku 1998. Pôsobil aj ako programový manager v žilinskom klube Guru, spolupracoval na eventoch ReactionControl, klubNACHT a medzi jeho vlastné promotérske počiny a projekty patria ElechtroChatowica, Restart,Technozhluk či FOUR. Okrem domáceho regiónu ste ho mohli počuť vo viacerých známych kluboch v Prahe, Brne, Wroclawe, Krakove ale aj v Londýne. Marosh ponúka freshpeakclubtechnosound tak pre intímne priestory ako aj pre veľké pódia, no rovnako rád sa ponára do minimal či deepsoundu.

NOIR

djingu sa začala naplno venovať minulý rok no od tej doby sme ju mohli počuť v rôznych kluboch a na hudobných eventoch po Morave, kde mala tú česť supportovať českú aj zahraničnú DnB špičku.
¨Libuju si především v hlubší a temnější dnb selekci, ale nepohrdnu i tvrdším a ostřejším zvukem, jelikož na DNB mě baví hlavně jeho rozmanitost. Ráda zabrousím i do 140 bpm žánrů, jako je UK dubstep , ukg či grime.¨

SAMOTAR

techno mág z Bratislavy s jedinečným vkusom a citom pre muziku. Ovplyvnený hudobným vzdelaním a niekoľko ročným hraním na gitaru a basgitaru. Aj vďaka tomu je jedným z mála DJov, ktorí sa môžu prezentovať veľmi zrelou selekciou a talentom už od mladého veku. V techne preferuje rýchlejšie tempo, má schopnosť strhnúť svoje publikum do tanečného víru a nepustiť ho z parketu. Vie sa však ponoriť aj do pomalších elektro vôd, ktorými ulahodí aj náročným poslucháčom.

SAMPLE LEE

na pódiích to točí už cez dvadsať rokov ako multižánrový dj a producent undegroundovej scény. Od roku 2016 je DJ a producent formácie Natty Youth Sound.

Spolu s Araxom tvoria producentský projekt Distant Space.

Za svoje doterajšie pôsobenie hral na všetkých významných party, festivaloch a štýlovo zameraných akciách, prevažne na reggae, jungle a hlavne DnB . V produkcii sa venuje štýlom ako reggae, dub, hip hop, trap, house a dnb. Ako klubový dj kryl chrbát MC’s a spevákom z UK, CZ a SK scény. Pôsobil dlhé roky ako rezident žilinského klubu Kolečko a v Považskej Bystrici organizoval párty pod značkou idem na DNB. Momentálne sa venuje organizovaniu akcii pod značkou Skaly v

Meste a je jedným z hlavných organizátorov Skaly Festival-u a Sewer Street Fest-u.

SPACɆR

môžete ho poznať ako rezidentného DJa akcie „Nočná“ v Novej Cvernovke, ktorý svoje energické techno sety prispôsobuje a šije priestorom na mieru. Okrem vystupovania sa venuje aj menej populárnej časti hudobného biznisu, a to je zastupovanie umelcov v agentúre pre undergroundovú elektroniku „SPFM“, či samotné organizovanie originálnych klubových nocí, akými sú hard-groovový “GRID” v Šafku a temnejší “PØRTAL” v Radosti. Inšpiráciu pre akcie aj vystúpenia čerpá z pravidelných návštev Kyjeva a Berlína, čím sa snaží tanečníkom priblížiť hudobný zážitok, ktorý je pre tieto hlavné mestá techna tak typický.

SULO. VS DJASON

 

dve mená, ktoré netreba domácemu publiku a verným návštevníkom Sewer Street Festu, kde sú v podstate rezidentmi, vôbec predstavovať. Vedia sa pohybovať v rôznych žánroch elektronickej hudby, no teraz sa po prvý raz stretnú v spoločnom sete, ktorým uzavrú posledný ročník. Tentokrát si pre vás pripravili poriadnu dávku svižného hardtechna.

ŽOLO B2B KEVYN GROOF

Dvaja kamaráti a organizátori Sewer Street Festu, ktorý sa rozhodli na poslednú chvíľu, že otvoria svojím setom posledný ročník.

Každoročne pozývame známe ale aj neznáme mená.

– Gleb

Svoje DJ sety môžte posielať na mail dole.