You are currently viewing Sewer Street Fest po 10 rokoch končí ! Príďte sa rozlúčiť s posledným ročníkom.

Sewer Street Fest po 10 rokoch končí ! Príďte sa rozlúčiť s posledným ročníkom.

  • Post author:
  • Post category:Novinky

S veľkým smútkom vám chceme oznámiť, že 15.6. sa koná posledný ročník nášho spoločného festivalu Sewer Street Fest. Chceme vás naposledy pozvať a budeme všetci veľmi radi, ak sa prídete s týmto naším festivalom a kultúrov v tomto meste patrične rozlúčiť.

Predtým, než sme zistili, že toto je koniec koncov, pracovali sme s témou #callwithme, kde sme chceli podporiť ľudí, ktorí sa boja rozprávat o svjich problémech a strachoch so svojím okolím. No život mieša karty inak ako by sme chceli a tak sme zmenili názov na #lastcall

 
Pre tých, ktorí chodia na event pravidelne vedia, že sa znovu môžu tešiť na akademikov, graffiti a street art umelcov z rôznych častí Slovenska a Česka. Tí, ktorí na akcií ešte neboli určite prekvapí hlavná 150 metrov dlhá stena v blízkom centre mesta, kde sa predstavia najlepší z najlepších pozvaných. Tento rok nás už neprekvapí nič. V rámci tohto mestského festivalu sú ale aj ďalšie plochy mesta pretvorené z obyčajnej mestskej šede na pestré farebné kresby a obrazce, ktoré môžete počas dňa navštíviť zadarmo a sú k videniu po celý rok. Počas celého dňa môžete v areáli využívať rôzne športové aktivity ako napríklad skate u rampa, stolný futbal, zorbing alebo napríklad upraviť svoj vzhľad u barbera (o dalších aktivitách jednáme). Samozrejme nebude chýbať čapované pivo, alko a nealko a taktiež bude možnosť sa občerstviť vo fast food stánku. Okrem iného bude v areáli aj množstvo iných stánkov s rôznymi produktmi alebo merchom.  Celá akcia je spojená s multižánrovým hudobným doprovodom, ktorý trvá počas dňa až do večerných hodín kedy sa celá akcia presúva do klubu Tempo, ktorý je neďaleko hlavnej steny.

Ďakujeme, že ste nás po celé tie roky podporovali.
Juraj, Filip a celá naša ssf crew.